OK color
OK color

O výrobci Arsonsisi

AR logoAR produkt

ARSONSISI, jeden z hlavních a nejdynamičtějších společností v oblasti práškových barev vytvrditelných teplem, má v současnosti více než 3000 zákazníků po celém světě v 35-ti různých aplikačních oblastech. Všeobecně řečeno od automobilového příslušenství po elektrické přístroje a vybavení do domácnosti, od obráběcích strojů ke sportovním potřebám, od nábytku po sklo, od balící po elektronickou techniku, od hraček po strojní průmysl.

HISTORIE ARSONSISI HOVOŘÍ O ÚSPĚCHU

  • Od data svého založení ve 20. století se může společnost chlubit neobvyklými rekordy v kvalitě.
  • V roce 1972 byla jedním z prvních evropských společností, které produkovaly práškové barvy.
  • V roce 1990 byla první italskou společností, která získala certifikát kvality pro T510 polyestery od GSB-SCHWABISCH-GMUND (D).
  • V roce 1995 získala osvědčení "systému kvality za design, výrobu, marketing a technický servis" podle nejpřísnějších evropských pravidel, UNI EN ISO 9001, z institutu CERTICHIM, který je sjednocen s Evropskou sítí pro systém kvality EQNET.
  • V roce 1997 získala certifikát QUALICOAT z asociace pro vydávání certifikátů průmyslu zpracování hliníku QUALITAL.
  • V roce 1987 začalo být Arsonsisi částí skupiny JUNGHANNS - lídra v oblasti barev na italském trhu.

SYSTÉM ARSONMIX

V roce 1993 si společnost Arsonsisi nechala patentovat, při svém vlastním výzkumu a know-how, první a stále jediný systém celkového mixování práškových barev na kovy: ARSONMIX. Tento systém vytvořen jen z 9 základních odstínů, nabízí možnost získat širokou řadu vysoce krycích metalických barev, které jsou kompletně vyvážené a nevytváří neestetický efekt soli a pepře.

VÝZKUM A EXKLUZIVNÍ SLUŽBY

Arsonsisi nabízí svým zákazníkům více než 300 odstínů připravených k použití v různých produktových řadách, aby uspokojila ty nejrůznější požadavky na barvu prakticky v reálném čase, dokonce v případě malého množství.

Moderní vnitřní laboratoř přesně provádí veškeré výzkumy a vývojové aktivity, obojí jak nezpracovaných materiálů tak hotových výrobků.

Technická a obchodní síť a výzkumná laboratoř, ve spolupráci se zákazníky, nabízí vysocekvalitní upravovací servis a účelně záměrně uskutečňuje meetingy o výrobcích a řešení specifických problémů barev právě tak jako nejpřísnější normy.

PROTO VÁŠ PARTNER, FIRMA OK-COLOR NABÍZÍ SVÝM PROSTŘEDNICTVÍM V ČESKÉ A SLOVENSKÉ REPUBLICE PRÁVĚ TOHOTO RENOMOVANÉHO A POKROKOVÉHO VÝROBCE PRÁŠKOVÝCH BAREV.

[ Nahoru ]