OK color
OK color

O výrobci - IGP Pulvertechnik AG

IGP logoIGP ISO

Historie IGP Pulvertechnik AG

Švýcarská společnost IGP Pulvertechnik AG byla založena v roce 1968 prostřednictvím známých švýcarských firem chemického průmyslu. V dnešní době patří do skupiny DOLD GROUP.

Současnost

Vedle švýcarského sídla v Kirchberku existují dceřinné společnosti v Německu, Rakousku, Francii a Polsku stejně jako obchodní partneři ve více než 30 zemích. Podnik nabízí celkem 170 spolupracovnicím a spolupracovníkům moderní pracovní místa a atraktivní vývojové možnosti.

Mezinárodní podnik zaujímá v oblasti práškových povrchových úprav špičkovou pozici. Být stále vpředu znamená trvalý výzkum a vývoj stejně jako investice do budoucích technologií.

Ve své nabídce má jak běžný sortiment práškových barev pro vnitřní i venkovní použítí, tak kvalitní venkovní polyesterové a polyuretanové práškové barvy certifikované dle norem Qualicoat, akrylátové práškové barvy, např. v tzv. antigraffiti úpravě, hluboce matné akryláty a další speciální práškové barvy. Za zmínku ještě stojí například epoxidová základní prášková barva nové generace (Korroprimer) nebo UV vytvrditelné práškové barvy.

Obchodní společnost OK-COLOR, spol. s r. o. je výhradním prodejcem práškových barev IGP pro český a slovenský trh od roku 2001.

[ Nahoru ]